Detské obliečky

V detskej izbičke samozrejme nemôže chýbať krásne zladená detská postieľka. K nej neodmysliteľne patria tiež kvalitné detské obliečky. Keďže v detskom svete sa medze nekladú, môžete sa tešiť na ponuku plnú rozprávok, zvieratiek a farieb. U nás oblečiete postieľku malej prineceznej, ale aj väčšej slečne, malému nezbedníkovi aj veľkému chalanovi. Sortiment je veľmi bohatý a na vás čaká viac než stovka rôznych vzorov a farieb. Pokiaľ má vaše dieťa nejakú obľúbenú rozprávku alebo kreslený seriál, neváhajte pátrať v našej ponuke a nájsť detské obliečky práve v tomto dekore.

Detské obliečky z kvalitného materiálu

Detská pokožka býva často citlivá a náchylná na podráždenie. My vám ponúkame detské obliečky iba z kvalitnej bavlny, ktorá nedráždi a je na dotyk veľmi príjemná. Báť sa nemusíte ani životnosti. Pretože detské obliečky sú často veľmi farebné, mohli by ste mať obavy, že sa farby vyperú. V žiadnom prípade. Farby sú stále žiarivé aj po niekoľkých praniach. Vybavte detskú izbičku kvalitnými obliečkami za kačnú cenu.

Svet plný rozprávok v detskej izbe

 

Deti pochopiteľne milujú to, čo je práve trendy a to, čo letí. Preto sme medzi detské obliečky zaradili rozprávky ako Ľadové kráľovstvo, Mimoni, Autá, Mickey Mouse, Doba ľadová a celú škálu ďalších. Medzi ďalšie pekné dekory patria motívy zvieratiek. Aj tými môžete urobiť radosť svojmu dieťaťu, keď ho budete ukladať na spánok. Obliečky máme skladom a snažíme sa pre vás neustále pripravovať nové akcie a zľavy 

Zobraziť celý popis »

Detské obliečky Angry Birds - Rio fialové

(26.67 €)
od 21.00 €
SKLADOM
-21%

Detské obliečky Angry Birds - Rio ružové

(26.67 €)
od 21.00 €
SKLADOM
-21%

Detské obliečky Animal Planet - Slon

(26.67 €)
od 21.00 €
SKLADOM
-21%

Detské obliečky Animal Planet - Žeriav

(25.49 €)
od 17.96 €
SKLADOM
-30%

Detské obliečky Animal Planet - Žirafa

(25.49 €)
od 17.96 €
SKLADOM
-30%

Detské obliečky Bratz 2

(23.53 €)
od 19.12 €
SKLADOM
-19%

Detské obliečky Dexter

(23.53 €)
od 17.20 €
SKLADOM
-27%

Detské obliečky Dinos - My friends

(26.67 €)
od 21.00 €
SKLADOM
-21%