10NAVSE

Fototapety na kuchynskú linku

Vieme, ako dodať aj staršej kuchyni ten správny a moderný šmrnc. Fototapety na kuchynskú linku sú tým správnym riešením. V našej ponuke nájdete dva rozmery, ktoré si zvolíte pri vytváraní objednávky. Fototapety na kuchynskú linku sú vynikajúcim a trendovým doplnkom do moderného bytu. Pokiaľ vás už nebaví stará kuchyňa, stavte na zmenu dizajnu touto nenáročnou metódou bez stavebných zásahov. Nemusíte sa obávať ani zložitej aplikácie. V zásielke zároveň obdržíte lepidlo, ktorým tovar jednoducho prilepíte.

Svieže motívy fototapiet na kuchynskú linku

Kuchyňa je miestnosť, kde vznikajú kulinárske dobroty, tak prečo by ste jej nemali dodať svieži vzhľad, aj keď už nepatrí medzi najnovšie? V našej ponuke nájdete fototapety na kuchynskú linku, ktoré majú dizajn letného alebo tropického ovocia. Presne to je symbolom sviežosti. Fototapety na kuchynskú linku máme skladom, teda vašu objednávku expedujeme v čo možno najkratšej dobe. Užívajte si aj vy modernú kuchyňu, ktorá dostane novú podobu v priebehu chvíľky.

Fototapety medzi kuchynskú linku

Fototapety na kuchynskú linku sú vhodné predovšetkým medz linku. Máme na mysli medzi spodné a horné skrinky. Tieto miesta sú veľmi náchylné na nečistoty, a preto je dôležité, aby ste zvolili materiál, ktorý sa jednoducho zotrie. Naše výrobky v tejto kategórii sú z vliesového materiálu, ktorý je pre tieto miesta priamo stvorený. Veríme, že sa do tohto variantu renovácie zamilujete a zvelebíte si tak svoju kuchyňu. 

Zobraziť celý popis »

Filtre:
Materiál
Rozmery
Cena

Fototapeta na kuchynskú linku Limetka

(43.14 €)
od 19.56 €
SKLADOM
-26%

Fototapeta na kuchynskú linku Malina

(43.14 €)
od 19.56 €
SKLADOM
-26%

Fototapeta na kuchynskú linku Ovocie

(43.14 €)
od 19.56 €
SKLADOM
-26%