10NAVSE

Kusové voály

Už pri prvom zhliadnutí kusových voálov sa do nich musí zamilovať každý. Nežný, čistý a ľahký vzhľad tejto textilnej dekorácie na okná sa hodí do každého štýlu bývania. V posledných trendoch sa stretávame s variantom, kedy sú kusové voály zložené z viacerých častí a spodnú časť zdobí krásna krajka. Pokiaľ sa vám pozdáva vzhľad voálov, kedy sú v spodnej časti stiahnuté manžetou, potom sa inšpirujte našou ponukou, kde nájdete aj takéto varianty.

Nevšedné tvarovanie voálov

Omrzel vás už klasický vzhľad záclon a radi by ste skúsili niečo nové, čo dodá vášmu interiéru nový nádych? Radi vám odporučíme kusové voály, ktoré sa napríklad skladajú z cípov alebo oblúkových tvarov. Kusové voály vám budú doručené vo finálnom stave, kedy ich budete môcť už len zavesiť. Všetky položky z tejto kategórie máme skladom, a preto nemusíte na svoju objednávku dlho čakať.

Nebojte sa farebných voálov.

V našej ponuke vám prinášame aj kusové voály, ktoré majú decentné farebné detaily. Zahrnuli sme do sortimentu jemné odtiene zelených, žltých alebo fialových prúžkov, ktoré voál krásne rozjasnia. Vďaka svojmu vzhľadu sú vhodné predovšetkým na jarné alebo letné obdobie. Veríme, že s týmto druhom dekorácií na okná budete úplne spokojní. 

Zobraziť celý popis »

Filtre:
Výška
Rozmer
Značka
Cena

Voál kusový Socorro zlatý

(49.33 €)
od 37.34 €
SKLADOM
-24%

Voál kusový Socorro hnedý

(49.33 €)
od 37.34 €
SKLADOM
-24%

Voál kusový Socorro zelený

(49.33 €)
od 37.34 €
SKLADOM
-24%